AB – Türkiye İlişkileri Konferansı

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

AB – Türkiye İlişkileri Konferansı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü, Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) Türkiye Temsilciliği, Türkiye Sosyal, Ekonomik, Siyasal Araştırmalar Vakfı (TÜSES), KÜYEREL Düşünce Enstitüsü, Bilim Akademisi ve Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) işbirliğiyle AB ve Türkiye İlişkileri Konferansı düzenliyor.

22 Eylül 2017 Cuma günü Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek etkinlikte AB-Türkiye İlişkilerinin 2017 sonbaharındaki durumu ve perspektifler masaya yatırılacak. Türkçe ve İngilizce olarak sunum yapılacak konferansta simultane tercüme çeviri yapılacak.

AB-Türkiye İlişkilerinin iktisat, siyaset ve güvenlik temaları açısından ele alınacağı konferansa Prof. Dr. Şevket Pamuk (Boğaziçi Üniversitesi), Prof. Dr. Refet Gürkaynak (Bilkent Üniversitesi), Doç. Dr. Lars Nilsson (Avrupa Birliği Komisyonu), Prof. Dr. İlter Turan (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Prof. Dr. Ayhan Kaya (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Doç. Dr. Nicolas Monceau (Bordeaux Üniversitesi), Prof. Dr. Gencer Özcan (İstanbul Bilgi Üniversitesi), Doç. Dr. Murat Somer (Koç Üniversitesi) ve Doç. Dr. Raffaele Marchetti (LUİSS Üniversitesi) konuşmacı olarak katılacaklar.

Katılımcı sayısı sınırlı olup, ayrıntı bilgi aşağıdan edinilebilir:
LCV: Aslı Aydın asli.aydin@bilgi.edu.tr /  0212 311 52 60

Eylül 22 2017

Details

Date: 22 Eylül 2017
Time: 10:00 - 17:45